Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789062387236
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789062387236
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
Een prachtig sprookjesboek, geheel in kleur, met magische illustraties van Jane Ray. In boekenkast van sprookjesliefhebbers en verzamelaars van het werk van Ray mag dit boek niet ontbreken! De volgende klassieke sprookjes zijn in de bundel opgenomen: Doornroosje, Belle en het beest, Repelsteeltje, Raponsje, Sneeuwwitje, Aladdin en de wonderlamp, Roodkapje, De vuurvogel, Hans en Grietje, De kikkerkoning, De wilde zwanen.
| Gewicht | 917 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,8 × 19,6 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789062387236 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |
| Gewicht | 917 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,8 × 19,6 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789062387236 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.