Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 311 pagina’s / Nederlands / 9789025736873
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 311 pagina’s / Nederlands / 9789025736873
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Griffin is een jonge vleermuis. Eigenlijk is hij een kruising tussen een Zilvervlerk en een Witvlerk, wat hem onzeker maakt en anders dan de rest. Bovendien is hij geïntimideerd door de heldenverhalen over zijn vader Schim, aan wiens verwachtingen hij waarschijnlijk nooit zal kunnen voldoen. Tijdens een hevige aardbeving komt Griffin terecht in de Onderwereld, waar hij in een netelige situatie belandt. Griffin ontdekt onvermoede kwaliteiten bij zichzelf, en dat is maar goed ook, want eindelijk ontmoet hij zijn vader Schim, maar ook diens meest gevreesde vijand: Goth, de vleesetende vleermuis.
| Gewicht | 606 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 14,4 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789025736873 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 311 pagina's |
| Gewicht | 606 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 14,4 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789025736873 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 311 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.