Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 11de druk / 2021 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789021563732
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 11de druk / 2021 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789021563732
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Een schat aan kennis en waardevolle tips, Het Energieke Vrouwen Voedingskompas is de ultieme gids voor elke vrouw om inzicht te krijgen in hoe hormonen werken en hoe je zo lang mogelijk vitaal en gezond blijft.
Voeding heeft een grote invloed op de vrouwelijke hormoonhuishouding. Door je voeding aan te passen verander je je hormonen. Dit boek geeft daardoor concrete handvatten. Als je begrijpt hoe hormonen werken, krijg je de regie over je energie en gezondheid terug, zowel fysiek als mentaal.
| Gewicht | 898 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 17 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789021563732 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 11de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |
| Gewicht | 898 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 17 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789021563732 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 11de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.