Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 359 pagina’s / Nederlands / 9789038911014
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 359 pagina’s / Nederlands / 9789038911014
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Ons brein kan veranderen door wat we eten! Baanbrekend wetenschappelijk onderzoek heeft aangetoond dat voeding en voedingssupplementen onze hersenen een leven lang op volle toeren kunnen doen draaien. Zo verhogen ze tijdens onze jeugd de vermogens van onze hersenen en op onze oude dag kunnen ze geestelijke achteruitgang voorkomen en ongedaan maken. Voeding & intelligentie vertelt u onder meer: welke vetten ons intelligenter en gelukkiger maken; welke vitaminen de intelligentie en het geheugen kunnen stimuleren; hoe hoge bloeddruk ons brein kan doen slinken; welke voedingsmiddelen we moeten sliken om het geheugen aan te scherpen en de hersencellen een verjongingskuur te geven.
| Gewicht | 748 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 14,9 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789038911014 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 359 pagina's |
| Gewicht | 748 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 14,9 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789038911014 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 359 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.