Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2015 / 272 pagina’s / Nederlands / 9789081899093
€ 48,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2015 / 272 pagina’s / Nederlands / 9789081899093
€ 48,50
Op voorraad
Op voorraad
OERsterk Eten bevat echte voeding zoals de natuur het heeft bedoeld. Dit kookboek zorgt voor blije gezichten aan tafel. Het bevat veel tips en praktische bijlagen, maar vooral smaakvolle gerechten die voor iedereen simpel zijn klaar te maken. Wil jij stOER eten? Bekijk dan de nieuwste trends op voedingsgebied. Ervaar hoe je meer energie krijgt en jezelf en je omgeving met voeding kunt versterken. Is je lijf je lief, werk dan preventief! Vervolg op de bestsellers ‘OERsterk’ en ‘OERsterk Leven’! drs. Richard de Leth (1982) is inspirator voor een gezonde en gelukkige leefstijl. OERsterk Eten is het vervolg op zijn bestsellers ‘OERsterk’ en ‘OERsterk Leven’.
| Gewicht | 1008 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 21,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789081899093 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Leth |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |
| Gewicht | 1008 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 21,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789081899093 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Leth |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.