Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2009 / 414 pagina’s / Nederlands / 9789079812042
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2009 / 414 pagina’s / Nederlands / 9789079812042
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
In ‘De aantrekkelijke stad. Moderne locatietheorieën en de aantrekkingskracht van Nederlandse steden’ komt aan de orde waarom de ene stad aantrekkelijker is dan andere. Waarom doen bijvoorbeeld Groningen en Maastricht het beter dan Heerlen en Emmen? Volgens schrijver en ruimtelijk economisch onderzoeker Dr. Gerard Marlet ligt dat vooral aan bereikbaarheid en beschikbare voorzieningen. Voor wie vanuit professie, studie of enthousiasme een mening wil vormen over de volgende prangende stedelijke kwesties: Volgt wonen werken? Of werken wonen? Welke rol speelt kunst- en cultuuraanbod in steden en hoe groot is die rol? Hoe zorgen bevolkingskenmerken voor meer aantrekkingskracht? Hoe hebben steden zo min mogelijk last van de dreigende bevolkingskrimp? Wat is de rol van bestuurders en beleidsmakers in het streven naar de aantrekkelijke stad? Daarnaast biedt De aantrekkelijke stad aanknopingspunten voor citymarketing, beleid en (stedelijke) ontwikkeling.
| Gewicht | 873 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789079812042 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | VOC Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 414 pagina's |
| Gewicht | 873 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789079812042 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | VOC Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 414 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.