Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789089980274
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789089980274
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Deze praktische, geïllustreerde handleiding is zowel bedoeld voor ontwerpers die voor zichzelf willen beginnen als voor ontwerpers die al jarenlang ervaring hebben als freelancer. Er wordt aandacht besteed aan fundamentele aspecten waarmee een freelancer dagelijks te maken krijgt.
| Gewicht | 582 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 17,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789089980274 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Librero |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |
| Gewicht | 582 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 17,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789089980274 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Librero |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.