Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 383 pagina’s / Nederlands / 9789055445264
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 383 pagina’s / Nederlands / 9789055445264
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit handzame repertorium heeft de bedoeling de toeschouwer te leiden door de wereld van de kunstbeelden, de symbolen en allegorieën die voor de kunstenaar evident waren maar voor ons onbekend zijn waardoor schilderijen vaak ontoegankelijk blijven.
| Gewicht | 707 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,8 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789055445264 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ludion |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 383 pagina's |
| Gewicht | 707 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,8 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789055445264 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ludion |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 383 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.