Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 298 pagina’s / Nederlands / 9789045351339
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 298 pagina’s / Nederlands / 9789045351339
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Waterverfschilderijen zijn schitterend: ze komen tot leven als je ernaar kijkt. Wil jij ook zulke prachtige werken maken? Dat kan! Met Schilderen met waterverf voor Dummies leer je stap voor stap hoe je met waterverf adembenemende kunstwerken kunt maken. Het boek bevat duidelijke instructies en inspirerende full-colour beelden. Zo lees je alles over de juiste materialen en hulpmiddelen, kleuren mengen en met witte verf werken, voor- en achtergronden creëren en landschappen, portretten en dieren schilderen. Schilderen met waterverf voor Dummies is de complete gids op het gebied van waterverfschilderkunst. Ga snel aan de slag met je eigen kunstwerk!
Colette Pitcher is schilder, beeldhouwer en eigenaar van het Showcase Art Centre, waar ze ook lesgeeft.
| Gewicht | 555 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789045351339 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 298 pagina's |
| Gewicht | 555 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789045351339 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 298 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.