Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789064035098
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789064035098
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Als vuur en water op elkaar reageren’, ‘ergens goed kunnen aarden’, of ‘ een luchtig persoon zijn’, het zijn allemaal bekende uitdrukkingen. Helmert Woudenberg heeft een acteer- en regiemethode ontwikkeld, waarbij hij de elementen vuur, water, lucht & aarde als uitgangspunt heeft genomen. Hij legt uit hoe elk mens die elementen in zich heeft en hoe dat ons gedrag bepaalt.
| Gewicht | 276 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 15,1 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789064035098 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij IT & FB |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |
| Gewicht | 276 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 15,1 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789064035098 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij IT & FB |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.