Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2012 / 213 pagina’s / Nederlands / 9789079552818
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2012 / 213 pagina’s / Nederlands / 9789079552818
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
De jonge journalist Stearns krijgt het dagboek van een spoorloos verdwenen lid van de Londense society in handen. Wanneer hij besluit om het leven van de man te reconstrueren, stelt hij vast dat achter de puriteinse façade een gruwelijke, cynische waarheid schuilgaat.
De laatste reis is voor alles een verhaal vol negentiende-eeuwse romantiek en met tal van bizarre personages. Een spannende geschiedenis met veel onverwachte wendingen en een verrassende ontknoping. Tegelijk biedt de roman een fascinerende blik op de Edwardiaanse maatschappij ten tijde van de eeuwwisseling.
De laatste reis is een heruitgave van een roman uit 1996.
Historische roman, die ik geschreven heb rond een persoonlijk drama. Het terugbrengen van het gegeven in de tijd dwong me om afstand te nemen, en gaf me tegelijk de kans om mijn verdriet te verwoorden. (Rudy Soetewey)
| Gewicht | 363 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789079552818 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kramat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 213 pagina's |
| Gewicht | 363 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789079552818 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kramat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 213 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.