Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 319 pagina’s / Nederlands / 9789020284027
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 319 pagina’s / Nederlands / 9789020284027
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit is het verhaal van een verweesd jongetje van joodse en kozakse afkomst in het tsaristische Rusland tegen het einde van de 19e eeuw, op zoek naar een plekje in een land waar burgers worden geronseld om hun buren af te slachten en waar het gonst van de geruchten van een ophanden zijnde revolutie. Gedwongen om de militaire academie te verlaten, tot dan toe zijn enige thuis, staat Sergej Ivanov (Socrates) er helemaal alleen voor met als enige houvast de belofte van een oude man.
| Gewicht | 494 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789020284027 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 319 pagina's |
| Gewicht | 494 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789020284027 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 319 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.