Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2020 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789401612005
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2020 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789401612005
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
Macy Sorensen heeft haar leven goed op orde. Ze staat op het punt te trouwen als ze onverwacht haar eerste en enige echte liefde na jaren weer tegen het lijf loopt. Ooit kon ze met haar vroegere buurjongen Elliot Petropoulos haar diepste geheimen delen. Hij was alles voor haar. Tot die ene noodlottige avond… Na die avond hebben ze elkaar nooit meer gezien of gesproken. Elliot heeft nooit geweten waarom Macy hem niet meer wilde zien. En hij heeft nooit de kans gekregen zijn kant van het verhaal te vertellen. Macy heeft zich al die jaren nooit meer echt zichzelf gevoeld, zoals ze dat bij Elliot kon. Ze verloor in één klap haar geliefde en haar beste vriend. Kunnen Elliot en Macy die gemiste tijd én kansen nog inhalen?
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789401612005 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Xander Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789401612005 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Xander Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.