Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2008 / 785 pagina’s / Nederlands / 9789025363772
€ 48,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2008 / 785 pagina’s / Nederlands / 9789025363772
€ 48,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De bestsellerschrijver Jean-Jacques Rousseau was in zijn tijd een publieke figuur, over wie veel praatjes de ronde deden. Zijn reactie op die praatjes was geniaal: in zijn Bekentenissen gooit hij zijn hele hebben en houden op straat, met een openhartigheid die daarvoor nooit vertoond was en ook nu nog verbazing wekt: hij gaat geen enkel pijnlijk of intiem detail uit de weg, zijn boek is wel het tegendeel van een zelfverheerlijking.
| Gewicht | 1041 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 14,3 × 4,4 cm |
| ISBN | 9789025363772 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Athenaeum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 785 pagina's |
| Gewicht | 1041 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 14,3 × 4,4 cm |
| ISBN | 9789025363772 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Athenaeum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 785 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.