Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1986 / 167 pagina’s / Nederlands / 9789062382927
€ 43,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1986 / 167 pagina’s / Nederlands / 9789062382927
€ 43,50
Op voorraad
Op voorraad
In verhaalvorm wordt de levensgeschiedenis van de blinde en dove Helen Keller en van haar begeleidster Anne Sullivan weergegeven.
| Gewicht | 246 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,7 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789062382927 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 167 pagina's |
| Gewicht | 246 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,7 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789062382927 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 167 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.