Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2024 / 278 pagina’s / Nederlands / 9789029552486
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2024 / 278 pagina’s / Nederlands / 9789029552486
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
Nadat hij onder invloed van ‘de boze tijdgeesten’ fictie de rug had toegekeerd, besloot Christophe Vekeman op zoek te gaan naar de waarheid en belandde hij, uit adoratie voor de Britse schrijver C.S. Lewis, samen met zijn vrouw voor enkele dagen in Oxford. Daar maakte hij dingen mee die voor een keerpunt in zijn leven zouden zorgen, en die hem meer bepaald, na vele jaren van schoorvoetend twijfelen, definitief de stap deden zetten naar een zo krachtig mogelijk geloof in de verrezen Heer Jezus Christus.
Onder meer door middel van gedichten, gezangen, brieven aan zijn vriend en collega Peter Terrin, woeste preken, jeugdherinneringen, bespiegelingen over Johnny Cash, polemische dromen, waargebeurde reisverhalen en ingetogen dagboekfragmenten brengt de voormalige romanschrijver in Tot God verslag uit van deze stap.
| Gewicht | 313 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789029552486 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | de Arbeiderspers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 278 pagina's |
| Gewicht | 313 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789029552486 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | de Arbeiderspers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 278 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.