Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 238 pagina’s / Nederlands / 9789064511035
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 238 pagina’s / Nederlands / 9789064511035
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het lot van een volk hangt af van de gehoorzaamheid van één man…
Een rieten mandje met daarin een kleine Hebreeuwse baby, drijft in de Nijl vlkabij het paleis om aan het doosvonnis van farao te ontsnappen. Mozes wordt gered uit het water door de dochter van farao, die hem als haar eigen zoon aanneemnt en groeit op als prins van Egypte. Hij is zich dan nog niet bewust van het feit dat God hem heeft uitgekozen om Zijn volk uit de slavernij naar het beloofde land te leiden.
Als hij het recht in eigen hadn neemt, wordt Mozes de meest gezochte man van het land en moet hij de volgende veertig jaren van zijn leven noodgedwongen in ballingschap doorbrengen. Maar zijn eenvoudige bestaan in de woestijn verandert voorgoed als hij getuige is van een wonder en uiteindelijk begrijpt Mozes dat God hem terugstuurt naar Egypte, het land dat hij het meest vreest.
Egypte en het Hebreeuwse slavenvolk leven in dramatische tijden…
| Gewicht | 396 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789064511035 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Zoeklicht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 238 pagina's |
| Gewicht | 396 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789064511035 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Zoeklicht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 238 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.