Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 387 pagina’s / Nederlands / 9789035126039
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 387 pagina’s / Nederlands / 9789035126039
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wie schreef ‘Each man kills the thing he loves’? Voor welke dichter was april de wreedste maand? En wie wilde zijn geliefde ook alweer met een zomerdag vergelijken?
A Thing of Beauty is een verzameling van de bekendste gedichten uit de wereldliteratuur, van Homerus tot Rilke, van Dante tot Baudelaire en van Shakespeare tot T.S. Eliot.
Niet eerder stonden deze fameuze gedichten so handzaam en helder vertaald bijeen. En niet eerder viel zo eenvoudig te achterhalen wie ‘Himmelhoch jauchzend, zum Tode betrübt’ schreef of wat Keats werkelijk met ‘a thing of beauty’ bedoelde.
A Thing of Beauty. De bekendste gedichten uit de wereldliteratuur bevat gedichten uit alle windstreken die de eeuwen met gemak hebben getrotseerd.
| Gewicht | 548 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 13 × 4 cm |
| ISBN | 9789035126039 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 387 pagina's |
| Gewicht | 548 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 13 × 4 cm |
| ISBN | 9789035126039 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 387 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.