Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2002 / 159 pagina’s / Nederlands / 9789020933352
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2002 / 159 pagina’s / Nederlands / 9789020933352
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Deze collectie heeft de bedoeling om de hoogtepunten uit het poëtisch oeuvre van de grootste dichters samen te brengen. Vaak wordt een geheel nieuwe vertaling opgenomen waarvoor de meest prominente vertalers uit Vlaanderen en Nederland worden aangezocht. De deeltjes verschijnen in een zeer verzorgde, handzame en gebonden editie met leeslint.
Heinrich Heine is op en top romanticus met een chronisch verliefd hart, die toch regelmatig een dosis ironie toevoegt aan zijn werk. Spot en zelfspot zijn hem dan ook niet vreemd. Deze ‘Europese’ dichter blijft daarom verrassend origineel en modern klinken.
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 11 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020933352 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 159 pagina's |
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 11 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020933352 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 159 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.