Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789080594135
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789080594135
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In 2005 is het honderd jaar geleden dat Ida Gerhardt geboren werd, en precies een halve eeuw geleden dat haar bundel Het levend monogram verscheen, de bundel waarmee zij haar naam als dichter van hoog geestelijk en literair niveau definitief vestigde. Met deze studie wil de Acanthus-reeks beide memorabele feiten vieren.
| Gewicht | 331 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,2 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789080594135 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Acanthus |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |
| Gewicht | 331 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,2 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789080594135 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Acanthus |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.