Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 464 pagina’s / Nederlands / 9789028261365
€ 24,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 464 pagina’s / Nederlands / 9789028261365
€ 24,50
Op voorraad
Op voorraad
Gogols meesterwerk over de oplichter Tsjitsjikov is een geniale satire op de kleinheid van het mensdom. In de flonkerende nieuwe vertaling van Aai Prins.
| Gewicht | 495 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789028261365 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Van Oorschot |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 464 pagina's |
| Gewicht | 495 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789028261365 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Van Oorschot |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 464 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.