Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2020 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789028227514
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2020 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789028227514
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Nikolaj Gogol werd wereldberoemd met zijn Petersburgse verhalen, alle opgedist met aanstekelijk vertelplezier en rijkelijk voorzien van zijn unieke kenmerk: oog voor volmaakt overbodige details, waarvan de liefhebber er niet één zou willen missen. De verhalen gaan over het leven achter de koude en elegante façades in de hoofdstad, over een neus die zijn eigen leven gaat leiden en over de dramatische gevolgen van het verliezen van een overjas. Als geen ander schetst Gogol een absurd portret van een stad vol hilarische maar melancholieke personages terwijl zijn verhalen tegelijkertijd aanzetten tot denken over de wereld om ons heen.
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789028227514 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van Oorschot |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789028227514 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van Oorschot |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.