Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2018 / 444 pagina’s / Nederlands / 9789079677450
€ 15,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2018 / 444 pagina’s / Nederlands / 9789079677450
€ 15,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Soms ontmoet je iemand, waarvan je zeker weet dat je de persoon al kent, ook al heb je diegene nog nooit gezien. Zielsgenoten komen elkaar in verschillende levens telkens weer tegen. Een heel enkele keer is er zelfs sprake van zuivere liefde die door de verschillende levens heen blijft voortbestaan. Dit wordt tijdloze liefde genoemd. Het boek “Tijdloze liefde” beschrijft een liefdesgeschiedenis die begint in het Parijs van 1835. De geliefden komen elkaar voor de tweede keer tegen in het Nederlands-Indië in 1934. New York rond de eeuwwisseling is het decor waar de geliefden elkaar voor de derde keer treffen. Ze wonen heden ten dage nog altijd samen in de wijk New Yorkse wijk SoHo. Laat je meevoeren in deze bijzondere liefdesgeschiedenis en weet dat ieder mens ergens op de wereld een tijdloze liefde heeft rondlopen. Hans Peter Roel (1964) heeft als missie om mensen te inspireren meer kwaliteit uit hun leven te halen.
| Gewicht | 535 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789079677450 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 444 pagina's |
| Gewicht | 535 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789079677450 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 444 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.