Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Audioboek / 1ste druk / 2018 / 2 CD’s / Nederlands / 9789024577941
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Audioboek / 1ste druk / 2018 / 2 CD’s / Nederlands / 9789024577941
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het luisterboek van Oorsprong, het nieuwste boek van Dan Brown. Van Dan Brown, auteur van de bestsellers Inferno en De Da Vinci Code, verschijnt in oktober 2017 een nieuwe thriller: Origin. Hoofdpersoon is wederom Robert Langdon, hoogleraar kunstgeschiedenis en symboliek. Dan Brown weeft in Origin weer een mozaïek van codes, wetenschap, religie, geschiedenis, kunst en architectuur tot een razend spannende thriller. Dan Brown is een van de succesvolste thrillerauteurs ter wereld. Van zijn boeken werden wereldwijd meer dan 200 miljoen exemplaren verkocht.
| Gewicht | 75 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 14 × 0,3 cm |
| ISBN | 9789024577941 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh-Sijthoff |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Audioboek |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 2 CD's |
| Gewicht | 75 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 14 × 0,3 cm |
| ISBN | 9789024577941 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh-Sijthoff |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Audioboek |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 2 CD's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.