Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 606 pagina’s / Nederlands / 9789044534061
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 606 pagina’s / Nederlands / 9789044534061
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De bestseller No Logo is uitgegroeid tot de bijbel van antiglobalisten en auteur Naomi Klein wordt gezien als het intellectuele boegbeeld van de beweging die zich verzet tegen de dominantie van het neoliberalisme. Terwijl we worden geconfronteerd met een volgende economische crisis, blijft haar analyse van onze kapitalistische bedrijfs- en merkenwereld accuraat en krachtig. No Logo is een met talloze feiten onderbouwde kritiek op neoliberalisme, globalisering, massacultuur en uitbuiting. Maar het is óók een hartstochtelijk verhaal over mensen die zich inzetten voor democratie aan de basis, voor kleinschaligheid, cultuur en milieu, kortom, voor een samenleving waarin de mens centraal staat.
| Gewicht | 821 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 4,4 cm |
| ISBN | 9789044534061 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Geus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 606 pagina's |
| Gewicht | 821 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 4,4 cm |
| ISBN | 9789044534061 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Geus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 606 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.