Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2002 / 298 pagina’s / Engels / 9789812358325
€ 57,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2002 / 298 pagina’s / Engels / 9789812358325
€ 57,50
Op voorraad
Op voorraad
The authors stress the need for those conducting business with the Chinese to acknowledge and understand the value systems that underpin Chinese society. Confucian ethics, Buddhism and Taoism still have a great influence on Chinese business behaviour.
| Gewicht | 496 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789812358325 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Prentice Hall |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 298 pagina's |
| Gewicht | 496 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789812358325 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Prentice Hall |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 298 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.