Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2002 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789026515125
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2002 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789026515125
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Kinderen met gedragsproblemen (bijvoorbeeld ADHD-kinderen) zijn zeer veeleisend. De ouders raken bekaf en krijgen vaak tegenstrijdige adviezen en raken uiteindelijk volledig hulpeloos. Met dit boek geeft de Amerikaanse ADHD-specialist Barkley therapeuten een complete handleiding en alle materialen om de ouders van kinderen met gedragsproblemen te trainen en te begeleiden bij de opvoeding.
Ten eerste krijgt de therapeut gedetailleerde instructies voor het uitvoeren van tests bij deze kinderen. Alle vragenlijsten, gedragsschalen en formulieren zijn opgenomen. Vervolgens geeft de handleiding stapsgewijs de procedures die samen een doeltreffende opvoed-training vormen. Ten derde krijgt de therapeut hand-outs om aan de ouders uit te reiken. Dit zijn zowel vragenlijsten als instructies die de ouders tijdens de training moeten opvolgen. Vooraf krijgt de therapeut uitgebreide informatie over oorzaken en diagnostiek van gedragsstoornissen naast de beweegredenen achter dit trainingsprogramma.
Professor Russell Barkley is psychiater en neuroloog in Massachusetts en is gespecialiseerd in ADHD. De Nederlandse vertaling en bewerking is van Drs. Esther ten Brink, psychotherapeute gespecialiseerd in trainingen aan ouders van ADHD-kinderen.
| Gewicht | 569 g |
|---|---|
| Afmetingen | 29,6 × 21 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789026515125 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Swets & Zeitlinger |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 569 g |
|---|---|
| Afmetingen | 29,6 × 21 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789026515125 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Swets & Zeitlinger |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.