Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 206 pagina’s / Nederlands / 9789020243925
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 206 pagina’s / Nederlands / 9789020243925
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Tachyon-energie komt voort uit het nulpuntenergieveld, de oerbron van het universum. Getachyoniseerde materialen, antennes van tachyon-energie, zijn prachtige gereedschappen om lichaam en geest in contact te brengen met hun optimale potentie. Ze hebben een indrukwekkend effect op elke levende structuur die uit evenwicht is geraakt en dus in chaos verkeert (pijn, veroudering, ziekte). Contact met tachyonen leidt tot orde, heling, verjonging en hogere ontwikkeling. Zo ervaren we een groter uithoudingsvermogen, betere studieresultaten en een verhoogd energiepijl. Bij veel ziekten zijn er prachtige resultaten: blokkades verdwijnen, je herstelt sneller na een operatie, van chronische vermoeidheid en van ontstekingen. Tachyon-energie versterkt het zelfgenezend vermogen van het lichaam.
| Gewicht | 161 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 12,5 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789020243925 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |
| Gewicht | 161 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 12,5 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789020243925 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.