Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 10de druk / 2009 / 416 pagina’s / Nederlands / 9789046805992
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 10de druk / 2009 / 416 pagina’s / Nederlands / 9789046805992
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
Editie 2.0 van het populaire hersenboek Ben ik dat? geeft een volledig geactualiseerd overzicht van het hersenonderzoek. Van de eerste editie, die oktober 2007 verscheen, werden ruim 20.000 exemplaren verkocht. Met Editie 2.0 blijft Ben ik dat? het hersenonderzoek op de voet volgen. De nieuwe editie is aangevuld met vijf splinternieuwe hoofdstukken over multitasking, schoonheid, stress, sport en creativiteit. De hoofdstukken over populaire thema’s als bewustzijn, reclame, verslaving, geheugen, breintraining, meditatie en tijdsbeleving zijn bovendien uitgebreid. Ook de liefde wordt verder ontrafeld. Kortom: Ben ik dat? is een must read voor iedereen met hersenen!
| Gewicht | 636 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789046805992 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Nieuw Amsterdam |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 416 pagina's |
| Gewicht | 636 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789046805992 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Nieuw Amsterdam |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 416 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.