Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1978 / 319 pagina’s / Nederlands / 9789029396233
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1978 / 319 pagina’s / Nederlands / 9789029396233
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek is de uitgebreide, herziene, definitieve versie van het in 1975 verschenen “Het medisch bedrijf. Een bedreiging voor de gezondheid? ” Alle uitgevers van dit boek werd een verbod opgelegd om een herdruk te maken van ‘Grenzen aan de geneeskunde’, zodoende blijven de bestaande boeken zeldzame exemplaren en blijft de visie van Illich op de geneeskunde enkel terug te vinden in dit boek.
| Gewicht | 400 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 12,3 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789029396233 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Wereldvenster |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1978 |
| Aantal pagina's | 319 pagina's |
| Gewicht | 400 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 12,3 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789029396233 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Wereldvenster |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1978 |
| Aantal pagina's | 319 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.