Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2000 / 126 pagina’s / Nederlands / 9789069638645
€ 38,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2000 / 126 pagina’s / Nederlands / 9789069638645
€ 38,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat is het doel van seksuele liefde? Waarom raken partners vaak seksueel op elkaar uitgekeken? Wat is de werkelijke oorzaak van het onbehagen dat hieruit voortvloeit? Hoe breek je je liefdesleven open en breng je je relatie op orde? Wat zijn de rollen van man en vrouw?
Barry Long maakt in dit boek niet alleen duidelijk waar het uiteindelijk om gaat bij seksuele liefde, maar hij geeft ook concrete praktische aanwijzingen en oefeningen om dat te ervaren. Liefhebben is lichamelijk plezier en bevrediging, maar kan meer dan dat zijn. Om dit te doorgronden, biedt de auteur de lezers praktische oefeningen om hun eigen seksualiteit te onderzoeken.
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,4 × 12 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789069638645 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 126 pagina's |
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,4 × 12 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789069638645 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 126 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.