Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 49ste druk / 2020 / 225 pagina’s / Nederlands / 9789026322297
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 49ste druk / 2020 / 225 pagina’s / Nederlands / 9789026322297
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In Verslaafd aan liefde van Jan Geurtz lees je hoe we onze behoeftigheid aan liefde en erkenning kunnen veranderen in onvoorwaardelijk en duurzaam geluk.
In Verslaafd aan liefde laat Jan Geurtz op heldere wijze zien dat onze zoektocht naar liefde en erkenning voortkomt uit een fundamentele zelfafwijzing. Die proberen we te compenseren met onze zoektocht naar waardering van anderen. Maar dat werkt averechts: het maakt ons juist onzekerder en dus steeds afhankelijker. Zo ontstaat er een verslaving aan liefde, erkenning en de veiligheid van een relatie. De meeste liefdesrelaties lopen daardoor na een tijdje op de klippen, of misschien nog erger verzanden in een gezapig samenzijn zonder veel ruimte voor groeien geluk.
Met humor en praktische voorbeelden toont Jan Geurtz een uitweg uit deze vicieuze cirkel. Eenmaal ontdaan van zelfafwijzing blijken onze pijnlijke emoties, maar ook onze seksuele verlangens, de toegangspoort naar een staat van zijn die volledig vrij is van beknelling en afhankelijkheid, en die met of zonder relatie vervuld is van liefde en helderheid.
| Gewicht | 342 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789026322297 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 49ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 225 pagina's |
| Gewicht | 342 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789026322297 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 49ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 225 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.