Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 35ste druk / 2017 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789026333392
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 35ste druk / 2017 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789026333392
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In Verslaafd aan liefde laat Jan Geurtz op heldere wijze zien dat onze zoektocht naar liefde en erkenning voortkomt uit een fundamentele zelfafwijzing. Die proberen we te compenseren met onze zoektocht naar waardering van anderen. Maar dat werkt averechts: het maakt ons juist onzekerder en dus steeds afhankelijker. Zo ontstaat er een verslaving aan liefde, erkenning en de veiligheid van een relatie. De meeste liefdesrelaties lopen daardoor na een tijdje op de klippen, of misschien nog erger verzanden in een gezapig samenzijn zonder veel ruimte voor groeien geluk.
| Gewicht | 331 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789026333392 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 35ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |
| Gewicht | 331 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789026333392 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 35ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.