Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 224 pagina’s / Nederlands / Bernard Schols | Heidi Klijsen
€ 36,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 224 pagina’s / Nederlands / Bernard Schols | Heidi Klijsen
€ 36,50
Op voorraad
Op voorraad
Een relatie onderhouden is een hele kunst. Je stapt met een roze bril in het huwelijksbootje, maar voor je het weet ga je financieel het schip in. Slimme huwelijkse voorwaarden of een goed doorkauwd samenlevingscontract kunnen veel ellende voorkomen. Maar ook als je de rit wel samen tot het einde uitzit, kun je flinke fiscale bloopers maken.
Dit ‘trouwboekje’ voorkomt veel fiscale en juridische ellende. Met prikkelende humor behandelen de auteurs spraakmakende juridische kwesties en laten zien hoe je een relatie wel zonder financiële kleerscheuren overleeft. Ze beantwoorden onder meer de volgende vragen:
Welke spelregel geldt: verrekenen, verdelen of vergoeden?
Wat kun je doen als je partner fiscaal al ‘over de datum’ is?
Hoe komt de alimentatieveteraan van zijn alimentatie af?
Wat is erger: het huwelijk of leven in geregistreerd partnerschap?
Hoe houd je je partner op anderhalve meter afstand?
Hoe voorkom je een financiële vechtscheiding?
| Gewicht | 350 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789462961616 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | AnderZ |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 350 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789462961616 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | AnderZ |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.