Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat arceringen met potlood / Paperback / 7de druk / 2013 / 196 pagina’s / Nederlands / 9789029573085
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat arceringen met potlood / Paperback / 7de druk / 2013 / 196 pagina’s / Nederlands / 9789029573085
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Eet echt voedsel, eet vooral planten, eet niet te veel. We zouden minder eten moeten kopen en er meer voor moeten betalen. Daar worden we zelf beter van, maar ook het milieu, ons ecosysteem en onze samenleving. Door wereldwijd te kijken naar traditionele diëten kunnen we zelf een evenwichtig en gezond eetgedrag terugvinden. Michael Pollan verwierf wereldfaam met dit heldere en onontkoombare manifest.
| Gewicht | 395 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789029573085 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Arbeiderspers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – bevat arceringen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 196 pagina's |
| Gewicht | 395 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789029573085 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Arbeiderspers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – bevat arceringen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 196 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.