Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2011 / 104 pagina’s / Nederlands / 9789079288038
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2011 / 104 pagina’s / Nederlands / 9789079288038
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boek staat het thema Levensenergie centraal, vanuit de gedachte dat het bij een gezond leefklimaat niet alleen gaat om schone lucht en biologische voeding. Orgon (ook wel genoemd Prana,of Chi) is een voor ons mensen uiterst belangrijke levensenergie. Doelstelling van dit boek is de lezer vertrouwd te maken met de gedachte, dat een belangrijk deel van de gezondheidsrisico’s het gevolg is van vermindering van kwaliteit en kwantiteit van onze levensenergie. Aan het slot van het boek geeft dr. Paul Ganzevles een beschrijving van, en handleiding voor de zelfbouw van een zogenoemde “orgonverrijker “.
| Gewicht | 161 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789079288038 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Wilg |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 104 pagina's |
| Gewicht | 161 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789079288038 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Wilg |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 104 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.