Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2015 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789057124389
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2015 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789057124389
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In de #1 New York Times bestseller ‘Sterfelijk zijn’ bespreekt Atul Gawande aan de hand van onderzoek en aangrijpende verhalen de grootste uitdaging van zijn vak: hoe kan de geneeskunde niet alleen het leven maar ook het levenseinde verbeteren? Het proces van ouder worden en sterven is een medische aangelegenheid geworden die door professionals in de gezondheidszorg gemanaged wordt. In verzorgingshuizen zitten mensen omwille van de veiligheid in rolstoelen. In ziekenhuizen liggen stervenden geïsoleerd aan een monitor terwijl er niets meer te genezen valt. Artsen gaan gesprekken over de dood uit de weg en vallen terug op valse hoop en behandelingen die het leven eerder verkorten dan verbeteren. Patiënten en hun familieleden hopen op een wonder en gaan daarin mee. Gawande geeft voorbeelden van persoonlijke en sociale zorg voor zieken en afhankelijke ouderen. Hij verkent allerlei vormen van terminale zorg en toont hoe rijk en gevarieerd de laatste weken of maanden van het leven kunnen zijn. Voor mensen heeft het leven betekenis omdat het een verhaal is. En bij verhalen doet het einde ertoe.
| Gewicht | 415 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,8 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789057124389 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |
| Gewicht | 415 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,8 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789057124389 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.