Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 494 pagina’s / Nederlands / 9789076648132
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 494 pagina’s / Nederlands / 9789076648132
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Truus Hartsink en Andr Schaap beschrijven in dit werk de bezielingswereld die alle vitaminen en mineralen doordringt. Deze wereld is opgebouwd uit kosmische krachten, die allen aspecten zijn van die ene oerbron. Deze krachten zijn in ons lichaam anwezig in de vorm van vitaminen, mineralen, sporenelementen en andere vitale stoffen. Zij dragen gezamenlijk ons wezen in de aarde werkelijkheid op weg naar zelfkennis en heelheid. De stoffen zijn wetmatig ingedeeld in paren van yin en yang, deel uitmakend van deze polariteitenwereld. Hartsink en Schaap, beiden natuurgeneeskundigen hebben bij het zoeken van oplossingen van ziekte gezocht naar de diepere achtergronden: het wezen van de mens.
| Gewicht | 925 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789076648132 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Imanuel Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 494 pagina's |
| Gewicht | 925 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789076648132 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Imanuel Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 494 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.