Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2023 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789492066688
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2023 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789492066688
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De essentie van dit boek is het maximale uit jezelf en het leven te kunnen halen, door de relatie met jezelf en je eigen onderbewustzijn. Dit boek geeft je de handvatten om in contact te komen met jouw onderbewustzijn en leert je hoe ermee kunt communiceren Hypnose is hierbij het sleutelwoord. Met behulp van dit boek leert Milan Somers je hoe je jouw onderbewustzijn kunt trainen om de beste versie van jezelf aan de wereld te laten zien. In verbondenheid met je hart, jouw essentie, jouw potentieel en het kwantumveld om je heen. Met zijn meeslepende schrijfstijl en effectieve technieken helpt Milan zijn lezers om de beperkende overtuigingen te overwinnen die hen belemmeren in hun persoonlijke en professionele leven. Hij is vastbesloten om mensen te inspireren en te begeleiden naar een leven vol mogelijkheden en succes. Dit boek draagt daar in belangrijke mate aan bij.
| Gewicht | 253 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789492066688 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bewust Zijn |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2023 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 253 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789492066688 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bewust Zijn |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2023 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.