Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1992 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789060695814
€ 44,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1992 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789060695814
€ 44,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 560 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789060695814 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
| Gewicht | 560 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789060695814 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.