Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 342 pagina’s / Nederlands / 9789043015691
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 342 pagina’s / Nederlands / 9789043015691
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Steeds meer mensen ontdekken de weldadige werking van massage. In onze stressvolle wereld is het een verademing om af en toe heerlijk te ontspannen en weer even op adem te komen. In dit boek komen allerlei vormen van massage aan bod, van Zweedse massage tot Shiatsu en van sportmassage tot zelfmassage. En ook sensuele massage wordt niet overgeslagen! Er wordt veel aandacht besteed aan de achtergrond van massage en aan bijvoorbeeld de werking van de huid. Een apart deel is gereserveerd voor informatie over het ontvangen van een massage. Kortom, een compleet handboek (geïllustreerd met 150 zwart/wit foto’s) voor iedereen die meteen aan de slag wil.
| Gewicht | 620 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789043015691 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 342 pagina's |
| Gewicht | 620 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789043015691 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 342 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.