Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 2de druk / 1991 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789060305065
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 2de druk / 1991 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789060305065
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Biedt in kort bestek een degelijk inzicht in de voetreflextherapie, door deze te plaatsen in een traditie en vanuit diverse invalshoeken de voet te benaderen. Zo ontstaat een beeld van de fysieke gesteldheid van de patiënt.
Door middel van foto’s wordt de ligging van de reflexpunten duidelijk weergegeven.
| Gewicht | 224 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 14,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789060305065 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Driehoek |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 224 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 14,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789060305065 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Driehoek |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.