Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2022 / 340 pagina’s / Nederlands / 9789403675954
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2022 / 340 pagina’s / Nederlands / 9789403675954
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Quantum Vissticks onthult op hilarische wijze waarom je ondanks al je goede intenties vaak toch weer creëert wat je absoluut niet wilt. Het boek laat je aan de hand van waargebeurde verhalen en inzichten zien, hoe je je punt van aantrekking zo kunt laten vibreren dat je in het genereuze hier en nu, het leven kunt creëren dat je wél wilt! Quantum Vissticks biedt een verfrissende kijk op de wetten van aantrekking en synchroniciteit die Einstein ‘spooky action at a distance’ noemde. Bijgesloten een toolkit vol doe, voel en beleef opdrachten die je helpen wat je wenst ook daadwerkelijk te creëren. Zo verschuif je van hard werken, naar een onderstroom van overvloed, blijdschap, enthousiasme en spel. Ongeacht de omstandigheden buiten je.
| Gewicht | 502 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789403675954 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Nina Beem Productions |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 340 pagina's |
| Gewicht | 502 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789403675954 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Nina Beem Productions |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 340 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.