Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met balpen op inhoudsopgave / Paperback / 6de druk / 2003 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789026514364
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met balpen op inhoudsopgave / Paperback / 6de druk / 2003 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789026514364
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Grootouders, ouders, kinderen. Hun bloedverwantschap, hun gezamenlijke geschiedenis, hun tradities, normen en waarden en hun voortleven in een volgende generatie, vormen een onverbrekelijke band tussen gezinsleden en familieleden over generaties heen. De auteur beschrijft deze verbondenheid aan de hand van theorieën van de gezinstherapeuten Ivan Boszormenyi-Nagy en Helm Stierlin. De grondbegrippen van deze complexe theorieën worden systematisch doorgelicht, in een ruimer theoretisch kader geplaatst en voor velen toegankelijk gemaakt, mede door een aantal praktijkvoorbeelden.
| Gewicht | 236 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,1 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789026514364 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Swets & Zeitlinger |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met balpen op inhoudsopgave |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 236 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,1 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789026514364 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Swets & Zeitlinger |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met balpen op inhoudsopgave |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.