Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 277 pagina’s / Nederlands / 9789047008118
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 277 pagina’s / Nederlands / 9789047008118
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat bepaalt of je slaagt in het leven? Heel lang dacht men dat intelligentie de bepalende factor was. Een hoog iq en goede cijfers op school zouden kinderen de grootste slagingskans geven. Maar Paul Tough laat zien dat vaardigheden als doorzettingsvermogen, nieuwsgierigheid, optimisme en zelfbeheersing de basis vormen voor een geslaagd leven. Tough vertelt de verhalen van onderwijzers en onderzoekers die met vallen en opstaan ontdekken hoe we onze kinderen kunnen helpen deze vaardigheden te ontwikkelen. Wat blijkt? Een sterk karakter valt aan te leren. Een baanbrekend boek dat ons op een heel andere manier laat kijken naar opvoeding en onderwijs.
| Gewicht | 353 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789047008118 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Business Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 277 pagina's |
| Gewicht | 353 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789047008118 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Business Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 277 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.