Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2022 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789083157627
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2022 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789083157627
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De onvermijdelijke opvolger van de bestseller Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt!
Dit boek is een survivalgids voor puberouders én een ode aan pubers – de emotioneelste, gekste, levendigste, roekelooste, redelooste, onzekerste en aandoenlijkste wezens die er bestaan.
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789083157627 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kluun |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789083157627 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kluun |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.