Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1994 / 528 pagina’s / Nederlands / 9789062384365
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1994 / 528 pagina’s / Nederlands / 9789062384365
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
Dit boek laat opvoeders zelf ”ontdekken” hoe ze een opvoedkundig probleem anders kunnen zien, het kunnen doordringen en aanvaarden en daardoor zichzelf beter leren kennen.
| Gewicht | 1120 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789062384365 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 528 pagina's |
| Gewicht | 1120 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789062384365 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 528 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.