Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 153 pagina’s / Nederlands / 9789067899895
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 153 pagina’s / Nederlands / 9789067899895
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
In tijden van groeiende werkloosheid kan ik niet van baan veranderen. Dat is te riskant.’ ‘De droom van mijn leven verwezenlijken? – Ik kan toch niet zomaar naar de Caribische eilanden emigreren?!’ ‘Vanwege al die jaren van ruzie gaan scheiden? – Maar de kinderen dan?
En het huis?’
Wij leggen ons neer bij onze dagelijkse ontevredenheid en voelen ons willoze slachtoffers van de situatieve vereisten. De vrijheid om te kiezen en om alternatieven te realiseren is het centrale thema van dit bewustmakende, bevrijdende boek van Reinhard Sprenger. Het gaat erom de eigen wensen serieus te nemen, mogelijkheden te zien / af te tasten en de moed te vatten om beslissingen te nemen. Uiteindelijk gaat het erom de verantwoordelijkheid voor het eigen – het enige – leven te aanvaarden.
In De keuze is aan u! laat Sprenger zien hoe wij in ons leven de gevangenen van onbewust zelfopgelegde beperkingen zijn. Hij maakt duidelijk wat ons belet om onze droom van een beter leven te realiseren en hoe wij deze hindernissen kunnen overwinnen.
| Gewicht | 268 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 14,4 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789067899895 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Longman Nederlend BV |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 153 pagina's |
| Gewicht | 268 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 14,4 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789067899895 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Longman Nederlend BV |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 153 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.