Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 3de druk / 2017 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789021566481
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 3de druk / 2017 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789021566481
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het verlies van een kind is een onvoorstelbare gebeurtenis. In de zomer van 2016 overkwam het auteur Shanti Schiks, toen haar ex hun 11 maanden oude zoontje Elfin om het leven bracht. In dit boek schrijft ze voor het eerst over deze tragische gebeurtenis. Naar aanleiding van haar eigen verhaal werkt de sociaal-pedagogisch hulpverlener momenteel aan de S-Elfin methode. Daarbij worden mensen door middel van oefeningen geholpen na een onmetelijk verlies opnieuw te leren vertrouwen op hun intuïtie en weer open in het leven te staan.
| Gewicht | 308 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789021566481 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |
| Gewicht | 308 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789021566481 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.