Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2020 / 213 pagina’s / Nederlands / 9789492798275
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2020 / 213 pagina’s / Nederlands / 9789492798275
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Na een periode van heftige paniekaanvallen veranderde Fabio D’Agata zijn manier van bewegen. Hij ontdekte dat zijn klachten afnamen. Het menselijk lichaam is namelijk slimmer dan je denkt en die intelligentie kun je inzetten voor wat écht belangrijk is in je leven. Aan de hand van praktijkvoorbeelden, onderzoek, interviews met experts én zijn eigen verhaal neemt D’Agata je mee naar een wereld waar beweging en persoonlijke ontwikkeling samengaan. Intelligent bewegen geeft je inzichten, sleutelprincipes en tools om zelf aan de slag te gaan om je ultieme verlangen waar te maken.
| Gewicht | 330 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789492798275 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Lucht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 213 pagina's |
| Gewicht | 330 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789492798275 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Lucht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 213 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.